Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Naši tanečníci získávají prvenství v republikových i světových soutěžích. Působí v nejlepších tanečních skupinách. Vystupují v nejlepších klubech a diskotékách. Můžete je vidět na různých kulturních akcích. Vystupují se celebritami, účinkují ve videoklipech, televizních reklamách a pořadech, muzikálech, tanečních filmech a zábavných show. U nás najdete ty nejlepší profesionály z tanečního světa a show businessu.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Tanec

Zábavná taneční show

Dominik

Narozen 9.března 1983 v Praze. Studoval 5 let soukromou taneční konzervatoř TCP, maturoval na Obchodní akademii a absolvoval na Vyšší odborné škole herecké v Praze. Momentálně se věnuje taneční, divadelní a hudební produkci. Vyvinul vlastní autorská extraordinérní hudebně animovaná představení.

V posledním roce se objevuje jako performer, moderátor a Dj.

Shows:
Originální, unikátní vystoupení, které v sobě propojují taneční styly, divadlo, pantomimu, animaci a přesnou synchronizaci se zvukovými efekty.
Absolutně jedinečné vystoupení v ČR.
Vystoupení má působit jako živý komix, takže se divákům zdá, že zvuky spojené s pohybem vytváří přímo umělec. Přitom je veškerá hudební produkce puštěná z playbacku nastudovaná do posledního detailu. Tyto shows jsou určeny pro všechny kategorie diváků, což dokládá i zájem České Televize na spolupráci v programech Český lev a Eurosong,tak i mnoho firemních večírků a plesů, kde se tyto originální vystoupení setkali s velkým úspěchem tohoto umělce.

Český lev 2006
nominační a udělovací večer
Finále Česko hledá superstar 3
Eurovize
vystupující spolu s Gipsy.cz
Mezinárodí festival animovaného filmu Anifest 2006
Ranní show na radiu Wave 100,7 FM
každé úterý od 6:00 do 10:00

Music clubs:
Mecca, Duplex, Celnice, Facetoface, Abaton, Duplex Most, Duplex Brno, Silverrock atd.

Koncerty:
James Brown (afterparty show)
Gza (Wu-tang clan)
Methodman (Wu-tang clan)

  • Foto ( 2 )

Dancing Crackers

Dancing Crackers neboli Tančící Sušenky (tancuj a nedrob)2 členná zábavná taneční skupina ve složení:

Jarda Havelka (moderátor a tanečník)
Soňa Krpálková (tanečnice)

Zábavná taneční a herecká skupina, založená v roce 1999, tančí Hip-Hop, Break Dance, Electrik Boogie, New Style, House, Hype a další....Na přelomu roku 2006/2007 začali vystoupení prokládat i komickými a zvukově efektními prvky.Do dnešní doby vznikly dvě show a třetí tzv. Best off (nej.kostýmy,choreografie, hudba ... ).
Show tedy obsahují již zmiňované taneční styly, humor, kostýmy, scénky, zvukové efekty výrazňující taneční prvky a příběh. Specifikum je, že každá show začíná pohádkou.

Dnes je Dancing Crackers největší taneční skupinou v České republice a to založením projektu s názvem „Tancuj a nedrob!” Cílem je ukázat dětem lepší možnosti trávení volného času, než jsou dlouhé hodiny trávené u  PC nebo bezduché toulání městem. Zábavnou formou vyučují poslední trendy moderních tanečních stylů, např.: r‘n‘b, stret dance, hip-hop, house dance, electric boogie, new style a breakdance. Projekt se vyvíjí a dnes už máme více jak 700 tanečníků a jsme v 21 městech ČR!

  • Foto ( 2 )

Brejkdens Bradrs (Brejk Denz Bradrz)

Totálně nás baví bejt v postavách našich alter-eg :-):-) Brejkdens Bradrs jsou jedni z mnoha postav, kterýma sme si prošli, když sme natáčeli pro regionální televizi pořady Žatecká Prda, Vobjektíf a VyKalení. Tyhle pořady jsme s bandou kámošů točili od roku 2001 do 2009 a parádně sme si to užívavat. Známe se od roku 1995, kde sme se poznali na tréninku aikida a to nás taky drží do teď. Vždy nás bavilo dělat si prdelky, takže to byl jen krok, k tomu rozjet naše skeče nejen v telce, ale i na veřejnosti...

Pepíno a Šimi

 

Brejkdens Bradrs (Brejk Denz Bradrz)

Jsme dva hodně vostrý hoši, kerý se nebojej ukázat světu, že tepláky ... to je základ fšeho!!! To, že máme neskutečnej talent na neskutečný taneční kreace, tak to v nás objevil náš děda... to byl hodně dobrej brejkař. Ten když to roztočil na zábavě v Blažimi, tak to byl pořádnej hukot, kerej byl slyšet až do Hřivic. Naše vystoupení jsou plný věcí, který absolutně popíraj zakony gravitace jako točky na hlavách, či stojky na nohou. Roztáčíme to už vod roku 2004, ale náš extrémní talent objevila až soutež Československo má talent 2010, kde sme porotu svejma trikama doslova rozklepali... Jinak sme ze Žatce a na to sme taky kuref***sky hrdí!

Díky svému obrovskému talentu vytvářejí neuvěřitelně zábavnou show a neskutečné taneční kreace, které absolutně popírají zákony gravitace jako točky na hlavách, či stojky na nohou. Oživí jakoukoliv akci a vtáhnou Vás přímo do dění.

 

Fajt Bradrs

 

To, že sme neskutečně skvělí tanečníci, tak to snad ví každej, ale že sme taky nejlepčí v bojovejch uměních, tak to je pro někoho teplá novinka. Celejch 17 let sme jezdili po světě a učili sme se vod největších mistrů veškerý bojový formy. Po tom, co každej mistr uznal, že sme vlastně lepší než von, jsme se vrátili zpátky do naší čechyše republiky. Tady ukazujeme ty nejtajnější a nejbrutálnější techniky na exhibicích. Diváci tedy můžou vidět třeba nehorázný přerážecí záležitosti nebo třeba rozmrdávání bejsbolky vo varlata. Jo jo FAJT BRADRS jsou hodně dobrý borcíííííí !!!

 

Technické požadavky:

2 bezdrátové mikrofony a hodně prostoru!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .